Znakowana odzież oraz akcesoria dla grup kolonijnych – co wybrać i dlaczego warto?

Lato i wakacje zbliżają się do nas coraz większymi krokami. Nim się obejrzymy, dzieci pożegnają się na ponad dwa miesiące ze szkołą i wyjadą na niezapomniane kolonie. Organizując takie wyjazdy, należy zadbać o wiele różnych kwestii. Jest to oczywiście nocleg, przejazd, plan całego wyjazdu, ale także odzież promocyjna i dodatki dla całej grupy. Na jaką odzież jednak postawić i dlaczego w ogóle warto? Sprawdź!

Personalizowana odzież promocyjna i nie tylko – jakie mamy możliwości?

Najczęściej z nadrukami i znakowaniem kojarzy się nam odzież robocza. Warto jednak pamiętać, że tego typu ubrania to wspaniałe rozwiązanie na co dzień oraz na wszelkiego rodzaju wyjazdy. Świetnym przykładem będzie tutaj wspomniana wcześniej kolonia. W takich obozach bierze przecież udział spora liczba dzieci oraz wychowawców. Warto więc zadbać, by każdy z nich mógł pochwalić się specjalną odzieżą z nadrukiem. Na jakie ubrania oraz dodatki można się jednak zdecydować? Jakie elementy będą praktyczne i w większości przypadków wręcz niezbędne? Czy koszulki z nadrukiem to obowiązkowy element odzieży promocyjnej?

Odzież – idealna na każde warunki

W pierwszej kolejności skupimy się na odzieży. Na jakie znakowane i spersonalizowane elementy garderoby postawić? Dzieci biorące udział w zorganizowanej kolonii z pewnością najczęściej będą chodziły w lekkich i przewiewnych podkoszulkach. W końcu większość dni raczej powinna być słoneczna i ciepła. Warto zatem w pierwszej kolejności postawić na t-shirty. Ciekawym rozwiązaniem mogą okazać się również polary, bluzy – szczególnie jeśli wyjazd organizowany jest nad polskim morzem. Wieczorami może być bowiem chłodno. Dodatkowo nigdy nie wiadomo, na jaką pogodę się trafi. Cieplejsze ubrania są zatem jak najbardziej wskazane. 

Dodatki – ciekawe i praktyczne

Z grupami kolonijnymi najczęściej kojarzą się nam oczywiście znakowane dodatki oraz akcesoria. Prawdziwym must have będą w tym przypadku czapki. Najlepiej wybrać jeden kolor i na wszystkich nakryciach głowy nanieść taki sam wzór – logo organizatora czy symbol, który idealnie oddaje to, co będzie motywem przewodnim całego wyjazdu. Dodatkowo możemy zdecydować się także na znakowane apaszki lub plecaki. Takie elementy są bowiem niezwykle praktyczne. 

Dlaczego warto zdecydować się na koszulki z nadrukiem i inne dodatki?

Wiemy, na jakie rozwiązania możemy się zdecydować. Po co jednak tak naprawdę inwestować w takie znakowane dodatki, akcesoria oraz odzież? Czy nie jest to przypadkiem wybryk i coś, bez czego z pewnością możemy się obejść? Poniekąd tak, jednak wybierając takie elementy, z pewnością wiele zyskamy. Co na przykład?

Promocja koloni

Jeśli na odzież czy dodatkach umieścimy logo organizatora lub jego nazwę bądź też bardziej szczegółowe informacje, z pewnością możemy liczyć na swego rodzaju promocję kolonii. Może okazać się, że w ten sposób z oferty danego przedsiębiorstwa skorzysta większa ilość klientów. Dzieci będą przecież często chodziły w takich ubraniach czy akcesoriach. Dodatkowo będą robiły sobie w nich zdjęcia, które następnie z pewnością zobaczy jakiś członek rodziny czy osoba, która może być zainteresowana ofertą kolonii dla swoich pociech. 

Możliwość lepszej organizacji

W koloniach letnich udział bierze najczęściej bardzo duża ilość dzieci w różnym wieku. Decydując się na personalizowane dodatki lub odzież, z pewnością nieco ułatwimy sobie całą organizację oraz zapanowanie nad gromadką podopiecznych. Żółte czapeczki czy koszulki w intensywnej barwie są przecież widoczne z daleka. Nic zatem nie powinno umknąć naszej uwadze. 

Niezapomniana pamiątka dla dzieci

Co najczęściej kojarzy się nam z wakacyjnymi i letnimi wyjazdami? Oczywiście wszelkiego rodzaju pamiątki. Znakowana odzież czy akcesoria mogą stać się właśnie nimi. Dzieci, które spędziły miło czas ze swoimi kompanami, z pewnością będą chciały zapamiętać te chwile na dłużej. Pamiątka w postaci t-shirtu z wyjazdu wraz z np. podpisami wszystkich uczestników będzie zdecydowanym strzałem w dziesiątkę! 

Redakcja smoczajama.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.