Jakie stroje piłkarskie z nadrukiem wybrać dla dziecka?

Większość wolnego czasu młodzi chłopcy spędzają na boisku. Zapisują się do szkolnych klubów piłkarskich, chodzą na treningi z trenerem i ćwiczą do nadchodzących zawodów. Co więcej, sport, oglądanie ważnych meczów i kibicowanie ulubionej drużynie staje się pasją, pielęgnowaną przez większość życia. Elementem, który jest potrzebny młodym sportowcom są stroje piłkarskie dla dzieci. W każdym roku moda się zmienia i tak samo jest ze stylizacjami się na boisku. Jakie koszulki sportowe z nadrukiem warto wybrać dla dziecka? Przedstawiamy popularne opcje. 

Oryginalne koszulki piłkarskie z nadrukiem 

Zaopatrzenie dziecka w koszulkę z jego imieniem, nazwiskiem lub ksywką może sprawić, że poczuje ważnym zawodnikiem, zupełnie jak jego idole występujący na światowych boiskach. Stworzenie takiej koszulki jest niezwykle łatwe, a z pomocą przychodzą dystrybutorzy strojów sportowych, którzy w swojej ofercie posiadają stroje piłkarskie dla dzieci, na które można dodać własny nadruk. Stroje sportowe w postaci koszulek i spodek dostępne są w różnych kolorach, tak aby wybrać ulubiony odcień młodego piłkarza. Takie miejsca często umożliwiają kontakt z grafikiem, który pomoże zaprojektować wybrany wzór. Oprócz napisu może znaleźć się na nich tak naprawdę wszystko – zdjęcie ulubionego piłkarza, wzór geometryczny, pasy czy logo drużyny, w której gra dziecko. Na koszulkach zwykle umieszczane są z przodu i tyłu podkoszulka, natomiast na spodniach z przodu jednej z nogawek. 

Stroje sportowe ulubionej drużyny dla wiernych kibiców

Młodzi piłkarze lubią grać w strojach, w których występują popularni sportowcy ze znanych klubów. Barcelona, Bayern Monachium, a może Chelsea? Koszulki tych i innych klubów można znaleźć stacjonarnie i online. Tak dobrany strój piłkarski to nie tylko fajny gadżet, ale również symbol, który buduje przywiązanie kibica do ulubionego zespołu, tworzy w nim ducha walki oraz pozwala na poczucie się jak swój idol. 

Gotowe stroje piłkarskie dla dzieci

Jeśli dziecko nie posiada konkretnych wymagań, co do wyglądu koszulki, można postawić na oferowane przez sklepy sportowe gotowe koszulki i spodnie zaprojektowane specjalnie na boisko. Zazwyczaj są to komplety dobrane kolorystycznie z logo firmy umieszczonym na przodzie koszulki. Takie zestawy można dostać w każdym sklepie sportowym. Wyróżniają się one oryginalnymi fasonami charakteryzującymi dany sklep oraz są projektowane przez specjalistów, którzy dbają ich szczegóły i oryginalność. W porównaniu to podkoszulek z własnym nadrukiem, zazwyczaj posiadają bardziej dopracowane przez grafików fasony i wzory. 

Na co zwrócić uwagę przed zakupem stroju piłkarskiego dla dziecka?

Wygląd strojów piłkarskich dla dziecka jest bardzo ważny, jednak ono nie zwraca uwagi na to, czy będzie on funkcjonalny. Po wybraniu odpowiedniego motywu, trzeba wziąć również pod uwagę cechy stroju. Materiał, z którego jest wykonany powinien być przewiewny i odpowiednio odprowadzać wilgoć. Głównie wykorzystywany w tym celu jest poliester, który jest szybkoschnącą tkaniną. Co więcej, jest wysoce odporny na zniszczenia i nie odbarwia się w praniu, co jest istotne przy często używanym i zabrudzanym na murawie stroju. Dla zachowania maksymalnej wentylacji warto sprawdzić czy oferowany podkoszulek posiada komory powietrzne, które ograniczają kontakt skóry z materiałem, dzięki czemu regulują temperaturę ciała. Dodatkowo wybrane ubrania powinny być miękkie i uszyte w taki sposób, by zapewniać swobodę ruchów. 

Ile kosztują stroje piłkarskie dla dzieci?

Rozstrzał cenowy tak naprawdę jest duży. Komplety z nadrukiem kosztują od 100 zł w górę, zwykle ok. 150 – 200 zł. Oryginalne stroje piłkarskie światowych klubów zazwyczaj kosztują więcej niż 200 zł, natomiast można również znaleźć ich tańsze odpowiedniki. Cena głównie zależy od jakości wykonania, rodzaju materiału oraz od dodatkowych cech tj. personalizowany nadruk. Warto dodać, że za wysokiej jakości strój zapłacimy więcej, jednak będzie on służyć dziecku na boisku przez długi czas i cieszyć wyjątkowym wzorem. 

Redakcja smoczajama.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.