Strona główna
Porady
Tutaj jesteś

Gdzie warto zjeść jesienią w Krakowie? Poznaj tę restaurację.

15 października 2022 Gdzie warto zjeść jesienią w Krakowie


 Będąc z wizytą w urokliwym mieście jakim bez wątpienia jest Kraków po prostu nie wypada nie przekroczyć progu jednej z rozlicznych restauracji, które ta aglomeracja oferuje tak tubylcom jak i turystom. Doskonale jednakże zdajemy sobie sprawę, że dla osoby, która po raz pierwszy zapuszcza się w nieznane dotąd zakamarki tej aglomeracji, ilość dostępnych punktów gastronomicznych może okazać się wręcz przytłaczająca.

Który z nich wybrać aby uniknąć zawodu, nie przepłacić zbytnio, a jednocześnie spróbować wyjątkowych dań, które pozostaną w naszej pamięci przez długi okres czasu? W ostatnim czasie naszą uwagę przyciągnęła niezwykła restauracja w centrum Krakowa, a mianowicie – Trattoria Wawel. To właśnie z jej ofertą pragniemy dziś zaznajomić naszych czytelników. Serdecznie zapraszamy do lektury naszego wpisu!

Już na wstępie zachwyca bogactwo pozycji w menu, bowiem właściciele przybytku zadbali, aby klienci wybierać mogli z dań kuchni polskiej oraz włoskiej. Nie brakuje także szerokiego asortymentu doskonałej jakości deserów czy też napojów, którymi ugasimy pragnienie w gorący letni dzień, jak też które rozgrzeją nas zimą, gdy temperatura zacznie spadać znacznie poniżej zera stopni Celsjusza.

W lokalu panuje niezwykle przyjazna, niemalże rodzinna atmosfera, która to z pewnością ujmie serce niejednego odwiedzającego swoim kameralnym charakterem oraz dbałością o to, by nawet najmniejsze detale wystroju idealnie ze sobą współgrały. Wisienką na torcie jest natomiast profesjonalna, pomocna i zawsze życzliwa obsługa.

Przedstawiciele zespołu zatrudnionego w restauracji Trattoria Wawel z radością polecą nam danie dnia, poinformują o nowościach wprowadzonych niedawno do oferty, a także dołożą wszelkich starań, by zamówione przez nas posiłki możliwie jak najszybciej trafiły na nasz stół.

Wszystkie te cechy natchnęły nas do napisania niniejszego artykułu i polecenia punktu gastronomicznego będącego jego głównym bohaterem, jako że doskonale wiadomo, że nie każda restauracja w centrum Krakowa cechuje się taką samą jakością obsługi oraz kunsztem wykonania poszczególnych dań. Możemy w tym miejscu zagwarantować, że żadna złotówka wydana w restauracji Tattoria Wawel nie będzie złotówką straconą.

Nie tylko nie będziemy żałować poczynionych wydatków, ale będziemy także podejmować wszelkie starania – nawet podświadome – by przebywając w centrum Krakowa raz jeszcze do niej zajrzeć i spróbować kolejnych pozycji z bogatego menu. Niezależnie czy marzy się nam wystawny obiad dla kilku osób czy też szybki deser wzbogacony o świeżo zaparzoną kawę – jesteśmy przekonani, że zespół zatrudniony w restauracji będzie w stanie w sposób optymalny sprostać naszym oczekiwaniom kulinarnym.

Jest to aspekt, którym Trattoria Wawel wyróżnia się na tle konkurencji – naszym zdaniem niemałym nietaktem byłoby pominięcie jej podczas naszych podróży po Krakowie lub jego okolicach. Z pewnością nawet niewielka przekąska sprawi, że będziemy restaurację tę przez długi czas wspominać bardzo pozytywnie. 

Redakcja smoczajama.com.pl

Witaj w naszej redakcji, gdzie podróże stają się niezapomnianymi przygodami, a każdy urlop jest szansą na odkrycie nowych pasji! Jesteśmy zespołem entuzjastów życia, którzy kochają podróże, aktywny styl życia i poszukiwanie równowagi pomiędzy pracą a relaksem.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Fale morskie
hulajnoga
Bielizna termoaktywna

Jesteś zainteresowany reklamą?

Bielizna termoaktywna