Ferie zimowe w Małopolsce

0
31
Ferie zimowe w Małopolsce

Dynamiczny rozwój ośrodków turystycznych i szeroka oferta wypełniona bogactwem atrakcji sprawia, że ferie zimowe w Małopolsce są jednym z najlepszych wyborów na aktywny i niezapomniany wypoczynek, który będzie co rok kusił do powrotu.

Polana Szymoszkowa

Oferuje szeroki wachlarz apartamentów na stoku z regionalnymi karczami i barami. W czasie ferii zimowych można startować w zawodach narciarskich i snowboardowych, a dla osób, które dopiero zaczyna przygodę przy zimowych sportach, jest szkółka na różnych poziomach zaawansowania. Polana Szymoszkowa myśli również o najmłodszych – gdzie mogą w pełni skorzystać z oferty szkoleń narciarskich i snowboardowych, a przy tym świetnie się bawiąc.

Warto również skorzystać z kolei widokowych. Jedna prowadzi wprost na szczyt Gubałówki – gdzie można podziwiać piękny widok na panoramę Tatr i spędzić miło czas w wybranej restauracji lub barze bez konieczności odrywania się od wspaniałych górskich widoków.

Inwałd Park

To miejsce, gdzie 5 wspaniałych parków rozrywki jest w jednym miejscu!
Szczególną popularnością cieszą się dwa z nich.

Park Miniatur gdzie można oglądać miniaturowe budowle wielkich Państwa takich jak: Włochy, Chiny, Meksyk, Grecja czy Polska. Park daje możliwość wyruszenia dookoła świata i poznania największych cudów architektury świata.

Kraina Ruchomych Smoków to miejsce wspaniałej zabawy gdzie można poznać wielkie średniowiecznie smoki i podążając wyznaczonymi ścieżkami odszukać smocze jaja.

Kopalnia Soli w Wieliczce

Wspaniała kopalnia w 1976 roku została wpisana do  krajowego rejestru zabytków, a w 1978 roku na listę światowego dziedzictwa UNESCO.
Wielkie solne komnaty, dzieła sztuki i inne skarby podziemi czekają, by je odkryć.

Park Wodny

Nie sposób się tam nudzić, nieważne ile by czasu tam spędzić – zawsze będzie mało. Rwąca rzeka porywa prądem na przygodę, tęczowa ścieżka rzuca wyzwanie, hydromasaże, bicze wodne, jacuzzi zrelaksują całe ciało i umysł, a brodzik z wyspą piratów da uciechę każdemu dzielnemu kamratowi. Po wszystkim można się rozkoszować smacznym jedzeniem lub orzeźwiającym napojem w barku wodnym albo stawić czoło każdej z 4 wielkich zjeżdżalni zewnętrznych.

Lodowisko w Muszynie

Wielbicie aktywnego wypoczynku będą zadowoleni, mając do dyspozycji świetnie oświetlone lodowisko. Miejsca starczy dla każdego, wielkość tafli to 20 × 40 metrów. Na miejscu są restauracje i bary.
Warto również zaglądnąć do pobliskiego uzdrowiska na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego – dla zdrowia, urody i efektywnego odpoczynku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here